• Startsida
  • Näringsliv
  • Besöka Luleå

Klasser/spår

Arbetslag F-3

Förskoleklass               
Maria Markström Johansson
maria.johansson.markstrom@skol.lulea.se

År 1

Lisa Westerberg

lisa.westerberg@skol.lulea.se

 År 2

Helena Lindgren

helena.lindgren@skol.lulea.se

År 3

Monika Stridsman

monika.stridsman@skol.lulea.se

 

Resurspedagog

Per Olof Sköld 

per.olof.skold@skol.lulea.se

 

Fritidspersonal

Monica Grape, pedagog i fritidshem

monica.grape@skol.lulea.se

Gun Lindberg, fritidspedagog
gun.lindberg@skol.lulea.se

Elisabeth Lundgren, fritidspedagog
elisabeth.lundgren@skol.lulea.se

Gunilla Åström Eriksson, förskollärare, allergiombud
gunilla.astrom.eriksson@skol.lulea.se

Mer om arbetslag F-3


Arbetslag 4-6

År 4 

Linda Starenhed, lärare

linda.starenhed@skol.lulea.se


År 5

Chanette Nilimaa, lärare

chanette.nilimaa@skol.lulea.se

År 6                     
Katarina Eriksson, lärare
katarina.eriksson@skol.lulea.se

Håkan Isaksson, slöjd, idrottslärare, fritidspedagog
hakan.isaksson@skol.lulea.se
               

 

Mer om arbetslag 4-6